e-mail: info@properpizza.com
tel: 044/049 13 13 10

Proper pizza në Australi & New Zealand

Janar 27, 2017

“Jam shumë i entuziazmuar me rastin e nënshkrimit të kontratës për hapjen e Proper Pizza në Australi. Pizza më e mirë që kam shijuar ndonjëherë së shpejti do të vie në Zeland të re dhe Australi”. – Stuart Deeks

Shpërndaje:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *